Bejelentkezés Form

Elérhetőségeink

Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyezned kell a JavaScript használatát.

e_mail küldés

 

Levelezési cím:
5600 Békéscsaba, József Attila u. 2-4. C ép. 2/206.
Mobil: 06/20-9505-649
Fax: 66/441-320

Számlázási cím:
5600 Békéscsaba, Árpád sor 18.
Számlaszám:
OTP NyRt. (Békéscsaba) 11733003-20055837-00000000 (Békés Megyei Sportszövetségek Érdekszövetségi Egyesülete)
Megj.: A közlemény rovatban ne feledjétek beírni a klub, vagy egyesület nevét.

Hirdetések

2013. évi versenynaptár

Kedves Versenyrendezők! Kedves Lovasok!

Szakáganként elkészült a versenynaptár.

 

Díjugrató versenyek

1 2013. április 6. Szombat Mezőhegyes Mezőhegyesi Ménes SE
2 2013. április 27.  Szombat  Békéscsaba, Dér Tanya Kentaur LE
         
4 2013. május 12. Vasárnap Békéscsaba, Pegazus Lovasisk.  Békéscsabai LK
5 2013. május 19. Vasárnap Mezőhegyes Mezőhegyesi Ménes SE
6 2013. június 7-9. P-Vas. Mezőhegyes Mezőhegyesi Ménes SE
7 2013. június 15. Szombat Orosháza, Bogárzó Orosházi LE
8 2013. június 22.  Szombat Póstelek   Nimród LE
9 2013. július 20. Szombat Mezőhegyes Mezőhegyesi Ménes SE
10 2013. augusztus 4. Vasárnap Kunágota Kunágotai LK 
11 2013. augusztus 18. Vasárnap Békéscsaba,Pegazus Lovasisk. Békéscsabai LK
12 2013. szeptember 14. Szombat Mezőhegyes Mezőhegyesi Ménes SE
13 2013. szeptember 15  Vasárnap  Békéscsaba,Dér Tanya Kentaur LE

Fogathajtó versenyek

1 2013. április 7. Vasárnap Mezőhegyes Mezőhegyesi Ménes SE
2 2013. április 13. Szombat Orosháza-Szentetornya Orosházi LE
3 2013. április 20. Szombat Tótkomlós Orosházi LE
4 2013. április 27. Szombat Gyomaendrőd  
5 2013. május 1. Szerda Sarkad Lovas és Fogathajtó Szabadidős SE
6 2013. május 1. Szerda Orosháza, Bogárzó Orosházi LE
7 2013. május 18. Szombat Mezőhegyes Mezőhegyesi Ménes SE
8 2013. május 19. Vasárnap Elek Eleki LK
9 2013. május 20.  Hétfő  Elek Eleki LK
10 2013. május 25. Szombat Újkígyós Aranykalász LK
11 2013. május 26. Vasárnap Újkígyós Aranykalász LK
12 2013. Június 15.  Szombat Füzesgyarmat Füzesgyarmati LBK
13 2013. június 22. Szombat Mezőgyán Lovas és Fogathajtó Szabadidős SE
14 2013. június 29. Szombat Békésszentandrás Hunyadi Mátyás LK
15 2013. június 30. Vasárnap Békésszentandrás Hunyadi Mátyás LK
16 2013. július 6. Szombat Doboz Lovas és Fogathajtó Szabadidős SE
17 2013. július 7.  Vasárnap  Orosháza, Bogárzó Orosházi LE
18 2013. július 20. Szombat Szarvas Szarvasi Lovasklub
19 2013. július 27. Szombat Mezőhegyes Mezőhegyesi Ménes SE
20 2013. augusztus 4. Vasárnap Kunágota Kunágotai LK 
21 2013. augusztus 11. Vasárnap Füzesgyarmat Füzesgyarmati Gyermeklovas Alapítvány
22 2013. augusztus 17. Szombat Kondoros Széchenyi István LK, Kondoros
23 2013. augusztus 18. vasárnap Vésztő-Mágor Mágori LK
24 2013. augusztus 19. Hétfő Orosháza Orosházi LE
25 2013. augusztus 19.  Hétfő éjszakai  Füzesgyarmat Füzesgyarmati LBK
26 2013. augusztus 24. Szombat Biharugra  Lovas és Fogathajtó Szabadidős SE
27 2013. augusztus 31. Szombat Gerendás Orosházi LE
28 2013. szeptember 7. Szombat Csorvás Csorvás Megújulásáért Egyesület
29 2013. szeptember 8. Vasárnap Mezőhegyes (döntő) Ménes Kft.
30 2013. szeptember 15. Vasárnap Békéssámson Orosházi LE
31 2013. október 5. Szombat Mezőhegyes Nóniusz tenyész 
32 2013. október 6. Vasárnap Mezőhegyes Nóniusz tenyész  

Gyereklovas versenyek

1 2013. április 20. Szombat Békéscsaba Remonda SE
2 2013. április 28.  vasárnap  Békéscsaba, Dér Tanya Kentaur LE
3 2013. május 11. Szombat Békéscsaba, Pegazus Lovasiskola  Békéscsabai LK
4 2013. június 16. Vasárnap Orosháza, Bogárzó Orosházi LE
5 2013. június 29. Vasárnap Békés Békési LK
6 2013. augusztus 25.  vasárnap  Arad Aradi Pony Club
7 2013. augusztus 17. Szombat Békéscsaba, Pegazus Lovasiskola Békéscsabai LK
8 2013. szeptember 14. Szombat Békéscsaba Remonda SE
9 2013. szeptember 21. Szombat Póstelek Nimród LE

Lovastorna verseny

1 2013. június 23. Vasárnap Füzesgyarmat Füzesgyarmati Gyermeklovas Alapítvány

Ügető-galopp versenyek

1 2013. május 1.  Szerda Orosháza, Bogárzó Orosházi LE
2 2013. május 18. Szombat Orosháza, Bogárzó Orosházi LE
3 2013. június 15. Szombat Orosháza, Bogárzó Orosházi LE
4 2013. augusztus 19. Hétfő Orosháza Orosházi LE

Távlovas verseny

1 2013. március 23.  szombat  Izsák  Távlovas szakág 
2 2013. június 28-30  pé-szo-vas  Solt  Távlovas szakág

Díjlovas versenyek

1 2013. június 1.  szombat Szentes  Szentesi LK 
2 2013. június 23. vasárnap  Fábiánsebestyén  Kinizsi LK 
3 2013. július 21.  vasárnap  Fábiánsebestyén  Kinizsi LK
4 2013. augusztus 10.  szombat Szentes Szentesi LK